ابزار های آنلاین

مُداوی بیز

سرویس مُداوی بیزینس ، مجموعه ای از خدمات شخصی سازی شده ، ویژه پرسنل سازمان ها و شرکت های طرف قرارداد ما می باشد که می توانید از خدمات در نظر گرفته شده برای خود بهره مند گردید. تخفیفات ویژه ، شرایط پرداخت متنوع و آسان ، دسترسی سریع به خدمات پشتیبانی ، پرداخت خسارت و دریافت خدمات رفاهی در قالب طرح های امتیازی ما

Untitled-1

با مداوی بیز

همیشه امیدی هست

چرا مُداوی

مُداوی نماینده رسمی شرکت های بیمه ایران ، آسیا و کمک رسان ایران هست. همچنین با همکاری شرکت بیمه تعاون ارائه بیمه نامه های این شرکت برای مشتریان ما نیز فراهم شده است. ما در مداوی پس از بررسی شرایط شما مشتری گرامی از نظر بودجه ، خطرات احتمالی ، شرایط پرداخت و اولویت هایتان ، سه طرح برتر بیمه ای را معرفی و ارائه می نماییم . تا شما بتوانید بهترین و آسانترن انتخاب را داشته باشید. 

تفاوت ما با مجموعه های آنلاین ارائه دهنده خدمات اینست که ما در ابتدا نیاز های بیمه ای مشتریان خود را بررسی می نماییم و سپس سه طرح برتر بیمه ای در بازار را با قیمت های متنوع به مشتریان خود ارائه می نماییم. تا مشتری انتخاب آگاهانه و بهتری را داشته باشد.

خدمات در مداوی بیز

تخفیفات متنوع
شرایط پرداخت متنوع و آسان
دسترسی سریع به خدمات خسارتی

شرح خدمات ما

+ تخفیف 7 درصدی تا 2.000.000 ریال ویژه خرید بیمه شخص ثالث

+ تخفیف 10 درصدی تا 5.000.000 ریال خرید نقدی بیمه بدنه

+ تخفیف 20 درصدی خرید نقدی بیمه آتش سوزی

+ تخفیف 20 درصدی خرید نقدی بیمه حوادث

+ امکان پرداخت اقساطی بیمه نامه های خریداری شده تا 10 قسط ماهیانه بدون چک یا سفته

+ کسب اعتبار ویژه خرید های بعدی در صورت معرفی دوستان و آشنایان

نحوه ثبت سفارش

روش اول :

تکمیل فرم ذیل و رزرو بیمه نامه خود

با این روش کارشناسان ما چند روز مانده به اتمام بیمه نامه ، با شما تماس گرفته و شرایط تمدید قرارداد را از طریق شرکت های بیمه ای طرف قرارداد ما اعلام می دارند و در صورت تایید طرح مورد نظر شما ، مدارک مورد نیاز دریافت ، و بیمه نامه شما صادر و ارسال می گردد

روش دوم :

در زمان نیاز و یا سررسید بیمه نامه خود می توانید با کارشناسان ما در دفتر اصلی مُداوی تماس گرفته و با ارائه اطلاعات مورد نیاز و بررسی طرح های موجود ، بهترین طرح بیمه ای خود را دریافت نمایید.