ابزار های آنلاین

بیمه تکمیلی ایران یا کمک رسان ایران (sos)

مقایسه بیمه ایران و کمک رسان

کدام شرکت بیمه ای بهترین خدمات را به ما ارائه می نماید ؟

اینکه کدام شرکت بیمه ای برترین خدمات بیمه تکمیلی را در این حوزه ارائه می کند کاری بسیار دشوار و یا تقربیا امکان نا پذیر می باشد.

چرا که برای اینکه ما بتوانیم برترین بیمه درمان در کشور و یا برترین شرکت بیمه ای را در ایران معرفی نماییم نیازمند اطلاعات جامعی از بیمه گذار می باشیم تا بتوانیم بهترین پیشنهاد را به او ارائه نماییم

ممکن است برای بیمه گذار قیمت نسبت به خدمات ارجحیت بیشتری داشته باشد پس مطئمینا بیمه ایران و یا کمک رسان انتخاب مناسبی به نسبت سایر شرکت های بیمه ای نمی باشد .

گاهی بیمه گذار به دنبال دریافت بالاترین سطح خدمات در کنار قیمت اقتصادی و به صرفه می باشد که در اینجا ما با بررسی شرایط بیمه گذار از قبیل موقعیت مکانی وی ، شغل وی و سایر اطلاعات مورد نیاز بهترین پیشنهاد را به وی ارائه می نماییم . حتی در صورتی که این شرکت ها توانایی ارائه خدمات به متقاضی را نداشته باشند راهنمای و مشاوره لازم جهت انتخاب سایر شرکت ها بیمه ای به متقاضی داده می شود

اما چیزی که شما باید از آن اگاهی یابید این است که ملاک انتخاب ما جهت ارائه خدمات این شرکت ها به مشتریان این است که شرکت های بیمه ایران و کمک رسان در نحوه ارائه خدمات به بیمه شدگان ، تعداد مراکز درمانی طرف قرارداد ، کیفیت مراکز درمانی طرف قرارداد و سیستم پشتیبانی جزو سه شرکت برتر در این حوزه می باشند.

در جدول ذیل خدمات دو شرکت بیمه ای با یکدیگر مقایسه شده است

نوع خدماتبیمه ایرانکمک رسان ایران
تعداد مراکز درمانی طرف قرارداد در استان تهران863686
تعداد مراکز درمانی طرف قرارداد در کشور66233629
تعداد شعبات پرداخت خسارت در کل ایران20236
نحوه ارائه خدمات به بیمه شدگانبا کدملیبا کد ملی
پشتیبانی 24 ساعتهدارددارد
پنل کاربری بیمه شدگاندارد- محدوددارد- کامل
سریع ترین زمان پرداخت خسارت در مراکز درمانی طرف قرارداد سرپایی31
سریع ترین زمان پرداخت خسارت در مراکز درمانی طرف قرارداد بیمارستانی102
طرح های درمانیگروهیخانواده ، صندوق ، گروهی ، دندان
سایر خدماتبیمه های بازرگانیخدمات پزشکی و سلامت
تماس با مداوی

میلاد محمدی
ده سال در صنعت بیمه مشغول به فعالیت هستم در این بستر به دنبال این هستم که با نگاهی نقادانه و بدون جانبداری از خدمات شرکت های بیمه ای ، به بررسی خدمات هر شرکت بپردازم . تا شما بتوانید بهترین انتخاب را جهت اخذ پوشش بیمه ای داشته باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *