ابزار های آنلاین

بیمه آتش سوزی بیمه ایران

بیمه آتش سوزی

تعریف بیمه

طی بیمه آتش سوزی بیمه ایران ، اموال بیمه گذار و یا خریدار بیمه که شامل ساختمان ( ارزش اعیانی) ، تاسیسات ، اثاثیه و محتویات ، موجودی ، ماشین آلات و … تحت پوشش و محافظت از سه حادثه آتش سوزی ، صاعقه و انفجار قرار می گیرد .

بیمه های آتش سوزی در شرکت بیمه ایران به دو دسته کلی تقسیم می گردد .

  • بیمه های عمومی
  • پکیج های بیمه ای

که هر کدام بسته به نوع فعالیت بیمه گذار دارای دسته هایی می باشد .

بیمه های عمومی

این بیمه ها براساس مشاغل گوناگون و نوع ریسک های هر بخش دارای 3 زیر مجموعه می باشد

  • طرح مسکونی : در این طرح کلیه واحد ها ، ساختمان ها و ویلاهای مسکونی تحت پوشش بیمه ای قرار می گیرند . که علاوه بر پوشش اصلی می توانید با پرداخت هزینه اضافی پوشش های تبعی و اضافی را خریداری نمایید .
  • طرح صنعتی : در این طرح کلیه واحد های صنعتی تحت پوشش بیمه ای قرار می گیرند
  • طرح غیر صنعتی  : در این طرح کلیه واحد های تجاری ، اداری ، انبار ها و سایر مراکزی که در دسته واحد های مسکونی و غیر صنعتی قرار نمی گیرند تحت پوشش بیمه ای قرار می گیرند

که علاوه بر پوشش اصلی در هر طرح می توانید با پرداخت هزینه اضافی پوشش های تبعی و اضافی را خریداری نمایید .

تماس با ما
تماس با ما

پکیج های بیمه ای

این پکیج ها که ترکیبی از انواع رشته های بیمه ای می باشد در دو گروه مسکونی و اصناف ارائه می گردد . در این طرح شرکت بیمه کلیه اموال و سرمایه های بیمه گذار را با یک سقف و سرمایه ثابت تحت کلیه پوشش بیمه ای قرار می دهد . یعنی شما با پرداخت یک حق بیمه می توانید کلیه پوشش های اصلی و اضافی را خریداری نمایید. و از پوشش های بیمه نامه های دیگر همچون حوادث و مسئولیت نیز برخوردار گردید

میلاد محمدی
ده سال در صنعت بیمه مشغول به فعالیت هستم در این بستر به دنبال این هستم که با نگاهی نقادانه و بدون جانبداری از خدمات شرکت های بیمه ای ، به بررسی خدمات هر شرکت بپردازم . تا شما بتوانید بهترین انتخاب را جهت اخذ پوشش بیمه ای داشته باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *