ابزار های آنلاین

مقایسه بیمه درمان انفرادی کمک رسان و دی

مقایسه بیمه درمان دی و sos

مقدمه

اکثر افرادی که به دنبال خرید بیمه های درمان انفرادی و یا خانواده می باشند به دلیل محدودیت ارائه خدمات شرکت های بیمه ای در حوزه بیمه های انفرادی با مشکلات زیادی روبرو می باشند چرا که تنوع مناسبی در این حوزه وجود نداشته و عملا شرکت های ارائه دهنده به دلیل رقابت پایین در این حوزه خدمات ایده آلی در مقایسه با بیمه های گروهی ارائه نمی نمایند. از این رو افرادی که در گذشته از خدمات بیمه های درمان گروهی استفاده نموده اند از سطح خدمات ارائه شده در این بیمه ناراضی می باشند.

اما ما در مداوی به دنبال افزایش رضایت مندی شما مشتریان ، اقدام به بررسی طرح های موجود در کشور نموده و پس از انتخاب دو طرح بیمه درمان انفرادی و خانواده شرکت کمک رسان ایران و دی با تغییر برخی از فرآیند های موجود در این شرکت ها ، اقدام به ارائه مطلوب این خدمات نموده ایم.

در ادامه این مقاله با ما باشید برای بررسی بهتر و دقیق تر این طرح ها :

بیمه شخص واحد دی

لوگو_بیمه_دی

یکی از تازه وارد ها صنعت بیمه ، در حوزه بیمه های درمان انفرادی ، بیمه شخص واحد شرکت بیمه دی می باشد. این طرح در سه طرح کلی با قابلیت افزایش 100 درصدی سقف تعهدات هر یک از سه طرح ارائه شده است .

هر یک از طرح های فوق برای گروهی از افراد جامعه و یا متقاضیان طراحی شده است .

  • گروهی که صرفا به دنبال هزینه های بیمارستانی می باشند
  • گروهی که بیشتر به دنبال هزینه های سرپایی می باشند
  • گروهی که به دنبال یک پیکج کامل می باشند

فرانشیز

فرانشیز در این طرح ها به 20 درصد می باشد و اما اگر به دنبال کاهش آن می باشید نگران نباشید با پرداخت 15 درصد حق بیمه بیشتر می توانید فرانشیز قرارداد را تا 10 درصد کاهش دهید .

مراکز درمانی طرف قرارداد

بیمه دی به دلیل داشتن قرارداد های گروهی بزرگی همچون بنیاد شهید ، دارای یکی از بزرگترین شبکه مراکز درمانی طرف قرارداد در بین شرکت های بیمه ای می باشد . که این باعث می گردد که شما به آسانی بتوانید در مراکز درمانی طرف قرارداد با ارائه کد ملی خود  هزینه های خود را جبران نمایید.

مراکز غیر طرف قرارداد

اگر به ناچار مجبور به مراجعه به مراکز غیر طرف قرارداد شده اید . نگران نباشید با پرداخت هزینه های درمانی در این مراکز و ارائه آن به مجموعه مُداوی می توانید هزینه خود را پس از کسر فرانشیز دریافت نمایید.

دوره انتظار

دوره انتظار در این قرارداد برای هزینه های زایمان 9 ماه و برای بیماری های مزمن 3 ماه می باشد همچنین خدمات بیماری کرونا شامل یک ماه دوره انتظار می گردد

جدول تعهدات

تعهدات بیمه درمان دی

طرح درمان خانواده کمک رسان (sos)

قدیمی ترین بیمه درمان انفرادی در کشور ، توسط شرکت کمک رسان ایران ارائه شده است . این طرح که نه به عنوان بیمه بلکه به عنوان پیکجی خدماتی توسط ، شرکتی خصوصی به متقاضیان ارائه میگردد. به عنوان یک بیمه لاکچری بین طرفداران آن شناخته می شود .

این طرح علاوه بر دارا بودن خدمات بیمه های درمان ، خدمات دیگری در حوزه پزشکی و حتی حقوقی به متقاضیان ارائه می نماید.خدماتی از قبیل :

  • مشاوره آنلاین پزشکی
  • ارائه خدمات پزشکی در منزل
  • ارسال و تهیه داروی کمیاب
  • انتقال پزشکی
  • مشاوره حقوقی
  • معرفی وکیل

فرانشیز

فرانشیز در طرح درمان خانواده کمک رسان صفر می باشد یعنی جبران کلیه هزینه های درمان در مراکز درمانی طرف قرارداد . اما در برخی از پوشش ها فرانشیز شامل شما می گردد. از قبیل خدمات آزمایشگاهی که دارای فرانشیز 10 درصدی و خدمات دندانپزشکی دارای فرانشیز 30 درصدی می باشد.

مراکز درمانی طرف قرارداد

بیمه کمک رسان به دلیل همکاری گسترده با شرکت های بیمه ای ، دارای یکی از بزرگترین شبکه های درمانی در کشور بوده است که از طریق ارائه کد ملی به مراکز درمانی و یا صدور معرفی نامه آنلاین می توانید از خدمات این شرکت در این مراکز استفاده نمایید.

مراکز غیر طرف قرارداد

اگر به ناچار مجبور به مراجعه به مراکز غیر طرف قرارداد شده اید . نگران نباشید با پرداخت هزینه های درمانی در این مراکز و ارائه آن به مجموعه مُداوی می توانید هزینه خود را در سریعترین زمان دریافت نمایید.

دوره انتظار

دوره انتظار در این قرارداد برای هزینه های زایمان یک سال ماه و برای بیماری های مزمن 3 ماه می باشد همچنین خدمات سرپایی نیز شامل 3 ماه دوره انتظار می باشد .

تعهدات

نرخ خانواده

کدام طرح را انتخاب نماییم

انتخاب هر یک از طرح های فوق توسط متقاضی به عوامل بسیاری بستگی دارد که قبل از معرفی هر یک از طرح های فوق، توسط مجموعه مُداوی بررسی شده و در نهایت بهترین طرح به شما ارائه میگردد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.