ابزار های آنلاین

بیمه بدنه آسیا

در حال حاضر با وجود افزایش قیمت خودرو و قطعات یدکی آن، اکثر افراد به دنبال آن هستند که برای امنیت خودروی خود، آن را بیمه کنند. بیمه خودرو شامل: بیمه شخص ثالث و بدنه خودرو است. این دو بیمه بیشتر خسارات واردشده به جان و مال افراد را جبران می‌کنند. اما در کنار این بحث، برای خرید بهترین بیمه برای خودرو خود لازم است تا اطلاعات جامع وکاملی در دست داشته باشید. در ادامه مقاله قصد داریم تا همه چیز راجع به بیمه بدنه آسیا، پوشش‌ها، راهنمای صدور، راهنمای دریافت خسارت را به شما توضیح دهیم تا به کمک آن بتوانید یک خرید عالی را برای خود رقم بزنید. با ما همراه باشید.

تعریف بیمه بدنه

برخلاف بیمه شخص ثالث این بیمه یک بیمه‌نامه اختیاری است و از انواع بیمه اموال خودرو محسوب می‌شود. افراد می‌توانند با پرداخت مبلغ تعیین شده‌ای به‌عنوان حق بیمه، خودروی خود را در مقابل حوادث ناشی از رانندگی بیمه کنند و در صورت وقوع حادثه خسارت خود را از شرکت بیمه بگیرند.

همان‌طور که گفته شد گرانی خودرو و قطعات یدکی آن از یک سمت و حوادث جبران‌ناپذیر رانندگی از سمت دیگر، بیمه‌گذار را ملزم به بیمه خودرو می‌کند. بنابراین اهمیت این بیمه در کنار سایر بیمه‌های خودرو بسیار زیاد است. طبق قوانین بیمه‌نامه بدنه خسارات اتومبیل‌های لوکس یا نامتعارف به‌صورت تمام ‌وکمال توسط بیمه شخص ثالث پرداخت می‌شود.

معرفی اصطلاحات رایج در بیمه‌نامه بدنه

بیمه‌گر

شرکت‌های بیمه‌ای نظیر بیمه آسیا که اطلاعات آن‌ها در بیمه‌نامه ثبت شده است، بیمه‌گر هستند. بیمه آسیا موظف است تا خسارات وسیله نقلیه بیمه‌گذار مقصر را تا سقف معین خود پوشش دهد. این شرکت‌ها به‌ازای اخذ حق بیمه به جبران خسارات احتمالی اتومبیل شما بر اساس شرایط بیمه‌نامه بدنه خواهند پرداخت.

بیمه‌گذار

بیمه‌گذار در واقع شخص حقوقی یا حقیقی است که اقدام به خرید و تهیه بیمه می‌کند. در این مبحث بیمه‌گذار همان مالک خودرو  و یا خریدار بیمه نامه است و ممکن است که قرارداد بیمه را با بیمه‌گر می‌بندد و پس از آن باید حق بیمه خود را در زمان‌های مشخص پرداخت کند.

موضوع بیمه بدنه

موضوع بیمه در بیمه‌ بدنه ، وسیله نقلیه زمینی است؛ علاوه براین قطعاتی از خودرو که شامل بیمه می‌شوند هم در بیمه‌نامه به بیمه‌گذار ارائه می‌شود.

ذی‌نفع

ذی‌نفع فردی است که از محل بیمه نامه منتفع می گردد و می تواند مالک وسیله نقلیه مورد بیمه نیز باشد .

حق بیمه

حق بیمه در واقع مقدار مبلغی است که در شرکت بیمه بر اساس بیمه‌نامه تعیین شده تا بیمه‌گذار آن را پرداخت نماید.

فرانشیز بیمه‌ بدنه

فرانشیز در قرارداد میان بیمه‌گر و بیمه‌گذار مطرح می‌شود. بخشی از خسارت برعهده بیمه‌گذار است و بیمه‌گر در برابر آن مسئولیتی ندارد. فرانشیز بدنه در هر شرکت بیمه متفاوت است و دلیل آن خسارت‌های متنوع تحت پوشش بیمه است.

مدت اعتبار بیمه‌نامه

آغاز و پایان بیمه‌نامه بر اساس زمان تعیین شده در بیمه‌نامه خواهد بود.

انواع فرانشیز در بیمه بدنه آسیا

در ادامه انواع فرانشیز بیمه آسیا به شما معرفی خواهیم کرد:

 • فرانشیز مقدار ثابت و تعیین شده ای از مبلغ خسارت است که در بیمه نامه ذکر شده است.
 • فرانشیز درصدی از حق بیمه خودروی شما است و هرچه مبلغ حق بیمه شما بالاتر باشد به همان میزان فرانشیز افزایش خواهد یافت.
 • در اغلب قرارداد‌های بیمه خسارت تا سقف مشخص شده‌ای تحت پوشش بیمه است. در این حالت باقی مانده خسارت باید به عنوان فرانشیز توسط شخص بیمه گذار پرداخت گردد.
 • در بیمه بدنه آسیا میزان فرانشیز، بر اساس نوع خسارت وارده تغییر می‌کند و احتمال دارد فرانشیز مبلغی ثابت و درصدی معین از خسارت باشد.

چرا به بیمه بدنه نیاز داریم ؟

در حال حاضر به دلیل وضع اقتصادی نا به سامان کشور پرداخت هزینه‌های خسارات خودرو بدون درنظرگرفتن بیمه بسیار سخت و کمرشکن است. در کشور بیمه شخص ثالث وظیفه جبران خسارت وارده شده به جان و مال طرف مقابل و یا به اصطلاح شخص ثالث را دارد اما خسارت وارد شده به مقصر حادثه از کدام محل پرداخت می گردد؟ در اینجا شما با داشتن بیمه بدنه خودروی آسیا می توانید خسارت خود را دریافت نمایید.

موارد مشابه دیگری نیز وجود دارد که شما نیازمند داشتن بیمه نامه ای جهت جبران خسارت وارده به خودروی خود می باشید.

از قبیل تصادفات رانندگی ای که مقصر حادثه متواری شده و یا پوشش خسارت مالی وی ، کفاف خسارت وارد شده به اتومبیل شما را نمیکند.

اگر اتومبیل شما جزء دسته بندی خودرو های نامتعارف و یا لوکس می باشد شما برای جبران خسارت وارد شده به اتومبیلتان ، ناشی از تصادفات رانندگی ، حتی به عنوان زیاندیده ، نیازمند تهیه بیمه بدنه آسیا می باشید.

بیمه بدنه آسیا

بیمه بدنه خودرو چه خساراتی پرداخت می نماید؟

پس از منعقد کردن قرارداد بیمه، اولین سؤالی که به ذهن بیمه‌گذار خطور می‌کند، این است که بیمه‌نامه بدنه خودرو او شامل چه چیزهایی می‌شود و کدام خسارات را تحت پوشش خود قرار می‌دهد؟ به‌طورکلی حوادثی که این بیمه آن‌ها را پوشش می‌دهد به دو بخش تقسیم می‌شود که عبارت هستند از:

 • خطرات و حوادث اصلی یا پوشش‌های اصلی
 • خطرات و حوادث اضافی یا پوشش اضافی

پوشش‌های اصلی بیمه بدنه خودرو

تمامی شرکت‌های بیمه پوشش اصلی بیمه یکسان و شبیه به هم است. بیمه‌گذار پس از پرداخت مبلغ حق بیمه می‌تواند از امتیازات بیمه خود بهره‌مند شود و خسارات آینده را جبران کند. خطرات یا پوشش‌های اصلی بیمه بدنه شامل:

سرقت اتومبیل

اگر خودروی شما خدایی نکرده به سرقت رفت، چنانچه بیمه مناسب آن را نداشته باشید ممکن است وضعیت سخت‌تر شود. با داشتن پوشش سرقت ، میتوان هزینه سرقت اتومبیل را از بیمه‌گر دریافت کرد. جبران خسارات در این بیمه تا 80 درصد ارزش خودرو خواهد بود.

حادثه اتومبیل

طبق تعریف حادثه در صنعت بیمه اتومبیل ، حادثه عبارت است از هرگونه واقعه ناشی از عوامل خارجی که به صورت ناگهانی و غیر قابل پیش بینی و بدون قصد و اراده بیمه گذار باشد و منجر به خسارت مالی به اتومبیل گردد

به طور کلی اگر اتومبیل شما در اثر تصادفات رانندگی و یا حوادث دیگر دچار خسارت گردد این خسارت از محل این پوشش قابل جبران خواهد بود

آتش سوزی و انفجار

اگر اتومبیل شما در اثر آتش سوزی و یا انفجار دچار خسارت گردد. این خسارت از محل بیمه بدنه آسیا قابل جبران خواهد بود .

از دیگر خسارات تحت پوشش بیمه‌بدنه اصلی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حوادث و خساراتی که در زمان نجات و انتقال خودرو به بدنه آن وارد می‌شود..
 • خسارت وارد شده به چرخ اتومبیل
 • خسارت مربوط به باتری اتومبیل و لاستیک تا 50 درصد هزینه محصول نو

پوشش اضافی بیمه بدنه خودرو

 بیمه گران این پوشش را با پرداخت حق بیمه اضافی باتوجه ‌به پوش الحاقی بدنه به بیمه‌گذار ارائه می‌کنند، این پوشش شامل:

شکستن شیشه

شکست شیشه ناشی از عواملی همچون سرد و گرم شدن دما و فشار وارد شده به شیشه اتومبیل تحت پوشش این بیمه بخش می باشند  فرانشیز بیمه‌بدنه در شکستن شیشه در حدود 20 درصد است.

سرقت لوازم و قطعات اتومبیل بیمه‌گذار

گاهاً ممکن است قطعات فابریک و یا غیر فابریک اتومبیل شما سرقت شود در این مواقع باید بدانید که فرانشیز بیمه ‌بدنه برابر با بیست درصد ارزش است؛ در صورتی که این میزان در پوشش کلی  برابر با 80 درصد ارزش اتومبیل است.

پاشیدن رنگ و اسید بر بدنه

این حادثه از حادثه‌هایی است که خیلی به ندرت اتفاق می‌افتد. در صورت بروز این حادثه بر روی بدنه خودروی خود، اگر خودرو تحت پوشش اضافی بیمه باشد، جای نگرانی وجود ندارد. مقدار فرانشیز در جبران خسارات این حادثه حدود 30 درصد خواهد بود.

پوشش نوسانات قیمت اتومبیل

با توجه به اوضاع کشور و تورم افزایشی که باعث بی رویه قیمت های وسایل نقلیه شده است . برای اینکه بتوانید خسارت اتومبیل خود را طبق ماده 10 قانون بیمه ، براساس قیمت روز بیمه نمایید. لازم است تا قیمت و سرمایه اتومبیل شما همواره براساس قیمت روز بیمه باشد . شما برای اینکار دو راه را در پیش خواهید داشت یا همواره به یاد داشته باشید تا پس از افزایش قیمت خودروی خود با صدور الحاقیه قیمت خودروی خود را در بیمه بدنه افزایش دهید و یا با خرید این پوشش دیگر نگران افزایش قیمت خودروی خود نباشید و بیمه براساس قیمت روز خسارت شما را پرداخت نماید.

پوشش نوسان قیمت اتومبیل دارای سه زیر پوشش می باشد .

 • نوسان قیمت اتومبیل تا 25 درصد
 • نوسان قیمت اتومبیل تا 50 درصد
 • نوسان قیمت اتومبیل تا 100 درصد

شما مجاز می باشید بنا به نوع اتومبیل خود و براساس نیاز هر یک از زیر پوشش های این بخش را انتخاب نمایید.

پرداخت هزینه‌هایی نظیر ایاب‌وذهاب خودرو پس از وقوع حادثه و یا تعمیر

گاهی بعد از تصادفات خودروی شما قادر به حرکت نخواهد بود و نیاز است تا شما هزینه ایاب و ذهاب و انتقال آن را پرداخت نمایید، باید گفت در پوشش اضافی بخشی از این هزینه ها جبران خواهد شد. همچنین به ازای روزهایی که خودرو در تعمیرگاه است هم بیمه مبلغی را به مالک پرداخت خواهد کرد. این جبران هزینه روزانه محاسبه می‌شود و نهایتاً تا یک ماه را پوشش خواهد داد.

 • در حالت اول بیمه‌گر درصدی از ارزش اتومبیل را به عنوان هزینه ایاب و ذهاب قرار می‌دهد. مثلاً 0.3 درصد از ارزش خودرو در زمان صدور بیمه.
 • در حال دوم بیمه‌گر برای مثال روزانه 20 هزار تومان را جهت پرداخت خسارت تعیین می‌کند.

پرداخت خسارات خودروهای آسیب‌دیده در خارج از ایران

این حادثه در بین پوشش‌های اضافی جای دارد و زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که وسیله نقلیه شما در خارج از ایران با مشکل مواجه شود. بنابراین چنانچه فردی هستید که نشستن پشت فرمان اتومبیل را در هر مکانی ترجیح می‌دهید، حتماً از این پوشش بیمه بدنه استفاده نمایید.

جبران حوادث طبیعی مثل سیل، زلزله و فوران آتش‌فشان

میزان فرانشیز برای این دسته خسارات  که بلای طبیعی محسوب می‌شوند، در حدود ده دصد خواهد بود. حداقل مبلغ خسارت 50 هزار تومان است.

حذف استهلاک

اتومبیل‌هایی قادرند از این پوشش اضافی استفاده کنند که از تخفیف بیشتر از 45 درصدی عدم خسارت  برخوردار باشند.

هزینه‌های ناشی از توقف اتومبیل در هنگام رخداد حوادث

هنگامی که بیمه‌گذار اقدام به خرید پوشش بیمه میکند، چنانچه خودروی او به هر دلیلی مثلاً تصادف دچار توقف شود، شرکت بیمه خسارات را پرداخت خواهد کرد.

خسارت کم‌شدن ارزش خودرو

چنانچه ارزش خودرو با توجه به شرایط نابه سامان جامعه کم شود، بیمه موظف است تا این مشکل را پوشش دهد.

از دیگر خسارات تحت پوشش این بیمه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خسارات وارده بر بدنه خودرو براثر آزمایش‌ها
 • خط‌خوردگی یا کشیدن میخ و یا اشیای نوک‌تیز
بیمه بدنه آسیا

خسارت‌هایی که مشمول بیمه بدنه آسیا نخواهند شد!

 • و اما خساراتی که زیر نظر و تحت پوشش بیمه‌گران نیستند، مطابق قوانین بیمه در برابر خسارات زیر مسئولیتی ندارد:
 • خسارت‌هایی که در جنگ، شورش، اعتصاب و حمله یا تهاجم به وجود می‌آیند.
 • خسارت‌های مستقیم یا غیر مستقیمی که توسط انفجار هسته‌ای ایجاد می‌شوند.
 • خسارت‌هایی که بیمه‌گذار عمداً آن‌ها را به موضع بیمه وارد کرده است.
 • خسارت‌های وارد شده در زمان فرار از مقامات انتظامی.
 • خسارت‌هایی که در آن راننده گواهینامه نداشته و یا گواهینامه وی باطل شده است. همچنین اگر بر اساس قوانین راهنمایی‌ورانندگی گواهینامه برای بیمه مناسب نباشد، خسارات وارده تحت پوشش بیمه قرار نخواهد گرفت.
 • خسارت‌های ناشی از حمل بار بیش از حد و حمل بار غیرمجاز بر روی خودرو بیمه شده.
 • خسارات وارد شده به دستگاه‌های خودرو بر اثر کارکرد مداوم
 • خسارات ناشی از حوادث غیرقانونی مانند مصرف مشروبات و استعمال مواد مخدر و تصادفات بعد از آن
 • خسارات ناشی از بکسل وسایل و خودروهای دیگر توسط خودروی شما

نحوه محاسبه قیمت بیمه اتومبیل و عوامل تأثیرگذار

هزینه اولیه بیمه‌نامه بدنه خودرو، مطابق ارزش کلی اتومبیل شما محاسبه می‌شود. هر چه ارزش خودرو شما بیشتر باشد، مسلماً قیمت بیمه بدنه آن هم بالاتر خواهد بود. مبلغ نهایی حق بیمه شما علاوه بر ارزش خودرو، بر اساس تعداد سیلندر اتومبیل، سال ساخت، پوشش‌های اضافی انتخابی و تخفیفات موجود در بیمه‌نامه محاسبه می‌گردد.

 افرادی که می‌خواهند قیمت این بیمه را خودشان محاسبه کنند، باید از فرمول خاصی استفاده نمایند. در قدم اول باید مبلغ موردنظر از تمامی خسارت‌های وارد شده به خودرو کم شود و بعد از آن فرانشیز بیمه‌نامه بدنه حساب شود. در نهایت هم لازم است تا هزینه قابل پرداخت محاسبه شود.

تخفیفات بیمه‌نامه بدنه خودرو

علاوه بر فاکتورهای تأثیرگذار در قیمت، با  استفاده از تخفیفات بیمه می‌توان ارزان‌ترین و مناسبترین قیمت خرید را تجربه کرد. تخفیفهای بیمه نامه بدنه هم مانند پوشش بیمه به دو بخش اصلی و فرعی دسته‌بندی می‌شود.

تخفیف‌های اصلی بیمه بدنه

تخفیف‌های اصلی این بیمه شامل:

 • تخفیف بیمه‌بدنه اتومبیل صفرکیلومتر تا 30 درصد
 • تخفیف خرید نقدی در حدود 10 درصد
 • تخفیف سال‌هایی که اتومبیل خساراتی نداشته است. به عبارتی اگر در طول اعتبار بیمه‌نامه خود از بیمه‌گر خسارت دریافت نکنید. مشمول تخفیف‌های عدم خسارت خواهید شد که روند عبارت است از: یک سال عدم خسارت برابر با ۲۵% تخفیف بیمه، دو سال برابر با ۳۵% تخفیف و سه سال ۴۵% تخفیف و چهار سال عدم دریافت خسارت   ۶۰% تخفیف بیمه‌نامه را شامل می‌شود.

تخفیفات فرعی بیمه بدنه

به‌غیراز تخفیفات اشاره شده، هر شرکت بیمه یا بیمه‌گری تخفیفات ویژه خود را جهت خرید بیمه‌نامه بدنه در نظر دارد. از تخفیفات فرعی بیمه‌بدنه خودرو می‌توان به تخفیفات خرید گروهی بیمه، ارزش اتومبیل نامتعارف و گران، تخفیف‌های ویژه دارندگان بیمه عمر، بیم گزاری که بیمه بدنه و شخص‌ ثالث خود را از یک شرکت مشترک تهیه نموده و تخفیفات مناسب شرکت‌های بیمه و سامانه‌های خرید آنلاین، اشاره کرد.

راهنمای صدور بیمه بدنه آسیا

از مدارک مهم برای صدور بیمه آسیا می‌توان به اصل سابقه بیمه‌نامه قبلی و سند خودرو، اصل کارت شهربانی خودرو و اصل کارت ملی مالک یا بیمه‌گذار اشاره کرد. همچنین به‌منظور بازدید اولیه، حضور خودرویی که قرار است بیمه شود، الزامی است. مگر آنکه خودروی مذکور دارای یک بیمه‌نامه معتبر در شرکت بیمه آسیا باشد و مالک قصد افزایش سرمایه یا اضافه‌کردن پوشش جدیدی به خودروی خود نداشته باشد. در اینصورت نیازی به بازدید اتومبیل شما توسط کارشناس نخواهد بود. در نهایت برای صدور بیمه‌نامه لازم است تا متقاضی فرم پرسش‌نامه را تکمیل و امضا کند.

از مزیت‌های خرید آنلاین بیمه آسیا می‌توان به عدم نیاز به مدارک بالا اشاره کرد. در این روش کافی است مشخصات خودرو و تصویر مدارک را بدون مراجعه حضوری، به سایت مداوی ارسال کنید. بیمه‌نامه شما در این روش به‌راحتی در زمان و مکان موردنظر شما صادر می‌شود و به‌صورت رایگان برای شما ارسال خواهد شد. همچنین در صورت نیاز به بازدید خودروی شما، کارشناسان یا به‌صورت آنلاین و یا حضوری در هر زمان و مکانی به شما مراجعه خواهند کرد.

راهنمای دریافت خسارت بیمه بدنه آسیا

مدارک موردنیاز دریافت خسارت بیمه آسیا

 به‌منظور دریافت خسارت بیمه آسیا، متقاضی باید با مدارک لازم در مراکز پرداخت خسارت بیمه آسیا حضور یابد. این مدارک شامل:

 • اصل بیمه شخص ثالث وسیله نقلیه و گواهی‌نامه بیمه‌گذار
 • ارائه گزارش راهنمایی رانندگی از تصادف
 •  اصل کارت ملی راننده یا بیمه‌گذار
 • اصل بیمه بدنه آسیا و الحاقی آن
 • اصل شناسنامه مالک خودرو، سند خودرو
 • اصل فاکتور رسمی وسایل و هزینه‌های حمل و نجات خودرو در حین تصادف

فرایند دریافت خسارت بیمه آسیا

در قدم اول بیمه‌گذار باید به قسمت‌پذیرش بیمه آسیا مراجعه کرده و برای اعلام خسارت خود تشکیل پرونده دهد. در مرحله بعدی لازم است تا فرد با پرونده خود به قسمت ارزیابی خسارت مراجعه نماید. پس از آن به‌منظور دریافت رسید و برآورد خسارت اتومبیل باید به پذیرش رفته و سپس جهت تعمیر وسیله نقلیه خود اقدام نماید. در قدم بعدی پس از دریافت پرونده از بایگانی، بیمه‌گذار به بخش کارشناسی خسارت مراجعه کرده و پس از محاسبه خسارت و تعیین مبلغ نهایی با مراجعه به بخش صدور چک و دریافت خسارت، خسارت خود را دریافت می‌کند.

بیمه بدنه آسیا

فرایند انتقال بیمه خودرو

دلایل مختلفی برای انتقال بیمه اتومبیل وجود دارد. شاید بیمه‌گذار تمایل داشته باشد، بیمه خود را به شرکت بیمه‌گر دیگری انتقال دهد. یا اینکه بیمه‌گذار اتومبیل جدیدی خرید باشد و بخواهد تخفیفات عدم خسارت خود را به خودروی جدید خود منتقل کند. یکی دیگر از دلایل انتقال بیمه بدنه خرید خودروی صفرکیلومتر است که در این موقعیت بیمه‌گذار باید جهت انتقال بیمه خودروی قبلی خود و تخفیفات و امتیازات آن به خودروی صفرکیلومتری که تازه خریده است، اقدام کند.

جهت انتقال تخفیفات بیمه ای لازم است مالک وسیله نقلیه قبل و بعد یک شخص واحد و یا یکی از اعضای خانواده وی باشند. البته فرد می تواند با اختیار خود بیمه بدنه اتومبیل را به فرد خریدار منتقل نماید.

نکات مهم برای خرید بیمه‌نامه چیست؟

به‌منظور خرید بیمه اصلی‌ترین موضوعی که اهمیت فراوانی دارد، تخمین سرمایه بیمه شده به طور دقیق است. کارشناس باید ارزش روز خودروی شما را به‌درستی تخمین بزند و همچنین مهم است که پوشش‌های اضافی بر اساس نیاز خریداری گردد. یکی از نکات مهم این است که هنگام خرید حتماً از لحاظ قیمت و کیفیت شرکت‌ها را باهم مقایسه کنید. با یک مقایسه درست و منطقی می‌توانید تا حد زیادی از هزینه‌های اضافی و مشکلات احتمالی آینده جلوگیری کنید. انتخاب شرکت‌های معتبر بیمه نظیر بیمه آسیا موجب آرامش خاطر بیمه‌گذار خواهد شد.

سؤالات متداول در رابطه ‌با بیمه بدنه خودرو

•        نوسانات ارزش بازار خودرو تا چه میزان بر بیمه تأثیرگذار خواهد بود؟

هنگامی که برای خودرو خود بیمه بدنه می‌خرید، اگر خودروی شما 50 میلیون تومان باشد و پس از دو ماه این مبلغ به 70 میلیون تومان برسد، خسارت شما مطابق ارزش جدید خودرو محاسبه خواهد شد. افزایش قیمت تا بیست درصد برای بیمه قابل‌قبول خواهد بود.

•        بعد از وقع حادثه برای جبران خسارات و استفاده از بیمه باید چه اقداماتی کرد؟

شما باید در اولین فرصت با مرکز و یا شرکت بیمه خود تماس بگیرید و پس از گذراندن مراحل، به همراه گزارش پلیس و مدارک خود به شعبه پرداخت خسارت مراجعه فرمایید. اما درصورتیکه پلیس خسارات وارده را گزارش نکرده باشد و خسارت جزئی باشد، شما باید با مدارک و خودروی مذکور به شعب مخصوص مراجعه کنید.

•        درصورتی‌که کارت ماشین هنوز به دست نرسیده باشد باید چه کرد؟

می‌توان از برگ سبز خودرو استفاده کنید.

•        اگر خودرو داخل پارکینگ تصادف کرد، می‌توان از بیمه آن استفاده کرد؟

خیر؛ ابتدا باید از طریق پلیس شکایت خود را پیگیری کنید.

•        اگر فاکتور لوازم غیر فابریک خودرو را نداشته باشیم، باید چه کرد؟

مشکل خاصی پیش نمی‌آید، اگر لوازم غیر فابریک اتومبیل شما دزدیده شود، نمایندگی قیمت لوازم را در نظر خواهد گرفت.

سفارش بیمه آنلاین بدنه آسیا

بیمه آسیا از محبوب‌ترین بیمه‌های بدنه در کشور ایران است که شما می‌توانید در سایت مداوی به‌صورت آنلاین و کاملاً راحت  قیمت این بیمه بدنه را محاسبه نمایید و پس از مقایسه قیمت‌ها اقدام به خرید کنید. ما پس از بررسی نیاز و خواسته شما مشتری گرامی، بهترین بیمه‌بدنه را از میان شرکت‌های بیمه‌ای انتخاب نموده و پس از کارشناسی اتومبیل شما در محل، اقدام به صدور و ارسال رایگان بیمه‌بدنه می‌نماییم و در زمان خسارت با دریافت مدارک مربوطه اقدام به پیگیری و پرداخت خسارت شما در سریع‌ترین زمان می‌نماییم. ما در مداوی باتوجه به مشغله‌های مشتریان خود‌، بهترین بیمه نامه را براساس طرح های موجود در بازار بیمه‌ای، براساس شرایط و نیاز مشتری ارائه می‌نماییم.

kiarash ghasemi

یک نظر

 • پیمان گفت:

  سلام من بیمه بدنه اسیا دارم تصادف کردم که به واحدخسارت غرب تهران جاده لشگری رفتم که رفتاربسیا بدی وتوهین وحتی کم مونده بودکتک بزننم شکایت کردم بیمه اسیا که ترتیب اثری ندادندوبیمه مرکزی که بازی دراوردند ولی بیمه اسیا را پیشنهادنمیکنم ودوماه دیگه بیمه بدنه وثالثم تمام میشودوشرکت بیمه را عوض میکنم یا ایران یا بیمه ملت

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *