ابزار های آنلاین
کمک رسان

تاریخچه شرکت

شرکت کمک رسان ایران شرکت “بیمه” نیست. این شرکت موظف است بر اساس قوانین جاری کشور همه ریسک های بیمه پذیر خود را به شرکتهای بیمه ایرانی واگذار نماید. اعضای کمک رسان ایران در این موارد تحت پوشش بیمه گر کمک رسان قرار دارند. اعضای کمک رسان در زمان عقد قرارداد عضویت به کمک رسان برای اخذ این پوشش نیابت می دهند. از این طریق اعضای کمک رسان هم به پوشش بیمه ای مورد نیاز خود دسترسی می یابند و هم از خدمات گسترده کمک رسانی در یک بسته خدماتی برخوردار می گردند.

 

این شرکت در سال 1371 تاسیس گردید .این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به ارائه خدمات گوناگون به جامعه خود نمود و این فعالیت تا امروز ادامه دارد.

 

این شرکت علاوه بر ارائه خدمات در حوزه سلامت و درمان ، در بخش امداد رسانی اتومبیل ، مشاوره حقوقی ، بیمه های مسافرتی ، خدمات دندانپزشکی و آمبولانس فعالیت می نماید .

 

نیروی انسانی

از تعداد نیروی انسانی فعال این شرکت اطلاعاتی در دست نمی باشد .

 

شبکه فروش

شرکت کمک رسان ایران در کل کشور دارای 32 شعبه فعال می باشد همچنین از تعداد نمایندگان فعال این شرکت اطلاعاتی در دست نیست و شبکه نمایندگان این شرکت را اغلب کارگزاران و یا فعالین صنعت بیمه تشکیل می دهد. شبکه نمایندگی این شرکت برخلاف نمایندگان شرکت های بیمه ، تنها وظیفه فروش و مشاوره به بیمه شدگان را دارند و هیچ گونه دخالتی در فرآیند خسارت های بیمه شدگان ندارند.

 

سرمایه گذاری ها

شرکت کمک رسان ایران به عنوان سهام دار اصلی شرکت بیمه آسماری بازوی بیمه ای خود می باشد.

 

خدمات الکترونیک و پشتیبانی

در بخش خدمات خانواده ، کلیه خدمات در بستر آنلاین به مشتریان ارائه می گردد. مشتری در این طرح می تواند علاوه بر ارسال مدارک درمانی به صورت آنلاین ، از وضعیت آن نیز آگاه شود . همچنین خدمات مشاوره پزشکی آنلاین نیز از این پنل به بیمه شدگان ارائه می گردد.

در بخش طرح گروهی و صندوق درمان بسته به شرایط و طرفین قرارداد ، ارائه خدمات به صورت توافقی آنلاین یا آفلاین می باشد.

 

پشتیبانی خدمات

پشتیبانی مشتریان به صورت 24 ساعته و از طریق شماره 5837100 صورت می پذیرد.

 

نمایندگی ما

نمایندگی کد 1041 محمدی وظیفه ارائه خدمات به مشتریان مجموعه مُداوی را برعهده دارد .