ابزار های آنلاین

تاریخچه شرکت

شـركت سهامی بيمه‌آسيا در تيرماه سال 1338 به منظور انجام انواع معاملات بيمه و عمليات بازرگانی تأسيس شد. در سال 1388 بر اساس سياست‌های كلی اصل 44 قانون اساسی در زمره شركت‌های مشمول واگذاری به بخش خصوصی قرار گرفت و بدين ترتيب به عنوان بزرگ‌ترين شـرکت بيمه خصوصی كشور به فعالیت های خود ادامه می دهد. اين شـركت رتبه اول تولید و سهم بازار را در میان شـرکت های بیمه خصوصی کشور دارا می باشد. 

نیروی انسانی

بیمه آسيا با 2600 نفر نیروی انسانی متخصص، باتجربه ومتعهد با سرمايه ای بیش از  24 هزار میلیارد ريال و با بیش از شش دهه فعـاليت درعرصه صنعت بيمه، برای ششمین سال متوالی رتبه يك (سطح 1) از نظر سطح توانگری مالی را در بين شركت های بيمه کسب نموده و دومين شركت بيمه در نگهداری ريسك و قبول اتکایی در كشور محسوب می گردد.

شبکه فروش

شركت بيمه آسيا در حال حاضر با بیش از 99 شعبه و اداره پرداخت خسارت و  10 سرپرستی و بیش از3922 نماينده حقيقی و حقوقی جنرال و حدود 1700 نماینده  بیمه عمر  فعال، در اقصی نقاط كشور مشغول خدمت رسانی به ملت شريف ايران می باشد.

سرمایه بیمه آسیا

 به گزارش روابط عمومی بیمه آسیا، در جلسه مجمع عمومی فوق العاده بیمه آسیا، در بهمن ماه 1401 افزایش سرمایه این شرکت از 2.413 میلیارد تومان به 3.100 میلیارد تومان از محل سود انباشته و تأیید حسابرس قانونی، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار تصویب شد.

ظرفیت نگهداری ریسک

ظرفیت مجاز نگهداری ریسک بیمه آسیا در سال 1401  به 12.640.000.000.000 ریال افزایش یافته است.

سرمایه گذاری ها

با توجه به وضعیت سهامداران این شرکت ، از سرمایه گذاری های این شرکت اطلاعاتی در دست نیست

توانگری مالی

بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، سطح یک توانگری مالی سال بیمه آسیا در سال 1401 را با نسبت133درصد تایید کرد.

خدمات الکترونیک و پشتیبانی

  • اتومبیل

در بخش اتومبیل بیمه آسیا همچنان از طریق شعب منتخب خود در سراسر کشور اقدام به پرداخت خسارت به مشتریان خود می نماید . که به عنوان برترین شرکت بیمه ای در حوزه مشتری مداری در بخش خصوصی توانسته است جایگاه مناسبی را در این حوزه کسب نماید.

  • درمان

بیمه آسیا در حوزه درمان ، پس از بیمه ایران و سایر شرکت های بیمه ای ، ، ارائه خدمات آنلاین در مراکز درمانی را در دستور خود قرار داد و توانسته است در بیش از 80 درصد مراکز درمانی طرف قرارداد ارائه خدمات آنلاین را برقرار نماید.

  • پشتیبانی خدمات

در بخش پشتیبانی مشتریان و دریافت خسارت ، مشتریان علاوه بر مراجعه به شعب خسارتی در کل کشور می توانند از طریق نمایندگان خود اقدام به پیگیری و دریافت خدمات نمایند. همچنین مرکز تماس 24 ساعته بیمه آسیا  با شماره8707 آماده پاسخگویی به مشتریان می باشد .

نمایندگی ما

نمایندگی 2803  قاسمی  به عنوان نماینده طرف قرارداد با این مجموعه می باشد که از سال 1388 مشغول به ارائه خدمات به مشتریان می باشد .