ابزار های آنلاین

بیمه های سازمانی

 

سازمان ها ، واحد های صنعتی ، اداری و تجاری بسته به نوع فعالیت خود ، شرایط محیطی و داخلی ، نیازمند بیمه نامه های گوناگونی جهت انتقال ریسک به شرکت بیمه می باشند که نیازمند بررسی کامل و دقیق شرایط سازمان و ارائه خدمات شخصی سازی شده می باشد .

با توجه به تنوع بالای خدمات شرکت های بیمه ای و همچنین وجود قوانین و مقررات متفاوت داخلی هر شرکت ، وجود یک مشاور بیمه ای با اشراف کامل به این شرایط و شناخت ریسک های موجود واحد های سازمانی امریست ضروری و اجتناب ناپذیر.

هر ساله واحد های سازمانی بسیاری دچار زیان های مالی متفاوتی در سازمان خود می شوند که به دلیل انتخاب نادرست شرکت بیمه و یا پوشش های بیمه ای نامناسب می باشد.

مُداوی به عنوان یک مشاور در کنار شما خواهد بود تا براساس شرایط نیاز و شرایط خاص شما ، پکیج هایی را ارائه نماید که رضایت حداکثری شما را در زمان وقوع حادثه به همراه داشته باشد.

شما می توانید با تکمیل فرم ثبت سفارش ما ، از مشاوره کارشناسان ما برخوردار گردید.

بیمه های سازمانی

تعداد مقاله : 60
مدیران هر صنعت و یا فعالیت نیازمند بیمه نامه های متفاوتی می باشند تا بتوانند ریسک های موجود در کسب و کار خود را که خود توانایی پذیرش آن را ندارند منتقل نمایند. با توجه به یکسان بودن ماهیت کلی طرح های بیمه ای موجود در کشور شما را با انواع بیمه های سازمانی آشنا می سازیم

بیمه مسئولیت مدیران مراکز آموزشی

معرفی بیمه مسئولیت مدیران مراکز آموزشی مسئولیت کلیه افراد حاضر در مراکز آموزشی که در مراکز آموزشی مشغول تدریس یا...

مشاهده بیشتر

بیمه ماشین‌آلات و تجهیزات پیمانکاران (CPM)

موضوع بیمه ماشین‌آلات و تجهیزات پیمانکاران (CPM) بیمه ماشین‌آلات و تجهیزات پیمانکاران (CPM) کلیه خسارات و زیان‌های وارد شده به...

مشاهده بیشتر

بیمه مسئولیت مدیران رستوران ها

رستوران‌ها از محل‌های پر ترددی هستند که به هر دلیلی احتمال آسیب به افراد و تجهیزات در آنها وجود دارد....

مشاهده بیشتر