ابزار های آنلاین
MODAVI

همیشــــه ، امیــــدی هـست

درباره مُداوی (modavi) بیشتر بدانیم

 

مداوی یک مجموعه مشاوره و فروش بیمه نامه است که به افراد و کسب و کار های پر مشغله کمک می کند آگاهانه و براساس شرایط فردی و یا سازمانی خود، بهترین انتخاب بیمه ای را از بین طرح های موجود،شرکت های بیمه داشته باشند.

 

ما در مداوی معتقدیم قیمت به تنهایی ملاک مناسبی جهت انتخاب و خرید بیمه نامه نمی باشد و برای انتخاب و خرید بیمه نامه نباید صرفا به مقایسه حق بیمه ، بین شرکت های بیمه ای پرداخت و می بایست عوامل مهمتری را نیز در نظر گرفت .

 

بیمه یک حوزه تخصصی است و اینکه در کوتاه مدت بخواهیم خدمات و شرایط یک سازمان را جهت خرید بیمه نامه بررسی و یا مقایسه نماییم امکان پذیر نبوده و نیازمند اشراف کامل به قوانین و مقررات شرکت های بیمه ای می باشد.

 

ما به واسطه تجربه و دانش فنی خود ، پس از بررسی نیاز و خواسته شما ، از میان انبوهی از خدمات شرکت های بیمه ای ، بهترین طرح های بیمه ای را معرفی نموده تا در نهایت شما انتخاب مناسبی را داشته باشید.

 

ما در کلیه مراحل بیمه ای از صدور تا دریافت خسارت همواره در کنار شما هستیم .

 

نمایندگی های ما

مداوی نماینده رسمی شرکت های بیمه ایران ، بیمه آسیا و کمک رسان ایران می بـاشد.و همچنین به عنوان کارگزار رسمی بیمه مرکزی امکان ارائه خدمات سایر شرکت های بیمه ای را دارا می باشد .

 

هدف اصلی ما

هدف ما در مداوی ، َشخصی سازی و یا انتخاب بهترین طرح های موجود بیمه ای ، از بین انبوهی از طرح های موجود در کشور است که هر ساله توسط نمایندگان و شرکت های مختلف بیمه ای به متقاضیان ارائه می گردد به طوری که به سادگی و با سرعت بتوانیم نیازهای مخاطبانمان را رفع و برآورده نماییم و در نهایت به هدف اصلی مشتریان یعنی دریافت کامل خسارت در کنار تجربه ای مناسب و ایده ال دست یابیم.

 

تماس با ما

جهت ارتباط با ما بر روی لینک ذیل کلیک نمایید.